-
Gözden kaçırmayın
![Vali Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Sandıklı'daki Halk Kütüphanesinde İncelemelerde Bulundu](/images/haber/487545.jpg)
Kaymakamımız Selin SARI, Ahmetler köyü ek kanalizasyon tesisi yapım işini yerinde inceleyerek daire amirlerimiz ve İÖİ teknik personellerimizle bir araya geldi. Kaymakamımız Selin SARI, İÖİ teknik personellerimizden projenin ayrıntıları hakkında bilgi aldı. İnceleme sırasında, Kaymakamımız Selin SARI, çalışanlara yapım çalışmalarında kolaylıklar diledi.
#Kaymakam #SelinSARI #AhmetlerKöyü #KanalizasyonTesisleri #İçişleriÖzelİdare #Haber
Yorumlar
Yorum Yap