-

Gözden kaçırmayın

İl ve İlçe Müftülükleri Şuhut'ta Huzurlu Bir Sabah Namazı Buluşması Gerçekleştirdiİl ve İlçe Müftülükleri Şuhut'ta Huzurlu Bir Sabah Namazı Buluşması Gerçekleştirdi

Eskişehir'de yerel bir diyanet kuruluşu, eğitime maddi destek sağlayan bir vakfın gençlik birimi ile iş birliği yaparak, ortaöğretim düzeyindeki öğrenciler ve aileleri için bir tanışma ve kaynaşma etkinliği düzenledi. Bu kahvaltı temalı etkinlik, gençlerin manevi gelişimine katkıda bulunan bir mekanda gerçekleştirildi.

Etkinliğe ilin dini lideri, yardımcıları, gençlere yönelik çalışmalar yürüten koordinatörler ve manevi rehberler ev sahipliği yaptı. Katılımcılar arasında burs almaya hak kazanan öğrenciler ve aile üyeleri bulunuyordu.

Etkinlikte konuşan dini lider, gençlerin toplumun geleceği olduğunu ve onlara destek olmanın, doğru bilgiyle yetiştirmenin önemli bir görev olduğunu vurguladı. Bu etkinliğin gençlere ve ailelerine önemli faydalar sağladığını, öğrencilerle birebir tanışma ve sorunlarına çözüm bulma amacıyla düzenlenen etkinliklerin devam edeceğini belirtti.

Görüşlerin paylaşılması ve isteklerin dile getirilmesiyle son bulan etkinlikte, öğrenciler ve aileleri, organize edenlere ve katkı sunanlara teşekkürlerini iletti. Bu toplantı, sivil toplum kuruluşlarının eğitime verdikleri önemi ve yerel topluluklarla olan ilişkilerini güçlendirdiğini gösteren bir örnek oldu.

#Eskişehir #diyanetkuruluşu #eğitim #öğrenci #aile #tanışmaetkinliği #maddiyardım #toplumungeleceği #gençlik #manevigelişim #soru çözüm #teşekkür #siviltoplumkuruluşları #toplulukileil işkiler #etkinlik