Haber Detayı
28 Eylül 2020 - Pazartesi 13:55 Bu haber 483 kez okundu
 
Uysal: SEZEN İLE GÖRÜŞMEK İSTEDİK
Ülkem Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı kadir Uysal Merkez İlçe Kongresinde basın mensuplarıyla bir araya gelerek gündem oluşturacak açıklamalarda bulundu.
Gündem Haberi


Henüz teşkilatlanma aşamasında olan ve büyük ölçüde kongrelerini tamamlayan Ülkem Partisi, dün Afyonkarahisar Merkez İlçe başkanlığı seçimleri için bir araya geldi. 

Bir dizi tedbir kapsamında bir kır bahçesinde gerçekleştirilen kurultay öncesinde İl Başkanı Kadir Uysal sarsıcı açıklamalarda bulundu. Kurultayla alakalı bilgi veren ardından da basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ülkem Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı kadir Uysal bir gazetecinin "Ak Parti İl Başkanlığından istifa eden Hüseyin Sezen ile bir görüşmeniz oldu mu?" sorusu üzerine hiç tereddütsüz "Kendisiyle görüşmek ve ve fikir istişaresi adına bir dizi görüşme talebimiz oldu ancak kendisi görev başındayken bizimle görüşmek istemedi. Bugün genel Başkanımız Neşet Doğan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşürken bir il başkanının bu tavrına anlam veremedik" şeklinde cevap verdi.

 

 

GENEL BAŞKAN NEŞET DOĞAN TELEFONLA KATILDI

Kongre sürecinde parti çalışmalarından dolayı katılamayan Ülkem Partisi genel başkanı Neşet Doğan telefonla katılarak kongre sürecinde tek listeyle seçime katılan Merkez İlçe Başkanı Zeki Ildız'a başarılar diledi. başkan Doğan ayrıca Azerbaycan ile Ermenistan arasında yaşanan gerilimde Azeri soydaşlarımızın yanında olduklarını da ifade ederek gerekirse gider savaşırız mesajı verdi.

 

ZEKİ ILDIZ TEK LİSTEYLE SEÇİME GİRDİ

Ülkem Partisi Afyonkarahisar merkez İlçe Başkanlığı seçimlerinde tek listeyle seçime giren Zeki Ildız başkan oldu. Açıklamalarında hayırlı olmasını tememnni ederken yapacağı çalışmalarla alakalı da bilgi verdi. 

Kaynak: (GHA) - GÜNDEM HABER AJANSI Editör: Ali KÜÇÜKKARTAL
 
Etiketler: Uysal:, SEZEN, İLE, GÖRÜŞMEK, İSTEDİK,
Haber Videosu
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Anketler
Haber sitemize nereden ulaştınız?
Arşiv
Haber Yazılımı