Haber Detayı
30 Kasım 2019 - Cumartesi 21:20 Bu haber 534 kez okundu
 
ULUTÜRK 'DEVAM' DEDİ
Afjet Afyonspor kongresinden, Yusuf Ulutürk ile devam kararı çıktı.
Spor Haberi


Yönetim kanadında çalkantılı bir süreç geçiren ve bu süreç sonrasında kongre kararı alan Afjet Afyonspor Kulübü yapılan kongre sonrasında Yusuf Ulutürk ile devam kararı aldı.

Sadece Gündem03 ve Afyon Yerel Basın internet sitelerinin takip ettiği kongre süreci boyunca diğer haber platformlarına baskı yapılmak suretiyle sansür uygulandığı iddiası Afyonkarahisar'ın gündeminde bomba etkisi yaratmıştı.

Geçtiğimiz hafta ertelenen kongre bugün bir otelde nihayete ulaştı. Kongreden mevcut Başkan Yusuf Ulutürk ile devam kararının çıkması tüm Afyonkarahisar spor camiasında sevinçle karşılanırken mikrofon uzattığımız taraftarlar 'Kongre sürecinde ortaya çıkan Nadir Güzbey iddiaları yerini bulmadığı için son derece mutluyuz. Yusuf Ulutürk bu takımı tanıyan ve taşıyabilecek öngörü sahibi bir başkandır. Yeni dönemde kendisine başarılar diliyoruz' dedi.

Olağanüstü kongreden çıkan sonuç sonrasında Yusuf Ulutürk kaptan köşküne yeniden seçilirken Başkan Vekili Süleyman Karakuş, Yönetim kurulu ise Ali Ulusoy, Serhat Düzağaç, İlker Gürler, Ramazan Kuzu ve Yavuz Coşkun'dan oluştu.

 

Kaynak: (GHA) - GÜNDEM HABER AJANSI Editör: Ali KÜÇÜKKARTAL
 
Etiketler: ULUTÜRK, 'DEVAM', DEDİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Anketler
Haber sitemize nereden ulaştınız?
Arşiv
Haber Yazılımı