Haber Detayı
25 Mart 2020 - Çarşamba 19:26 Bu haber 261 kez okundu
 
#EvdeKalTürkiye AFYONKARAHİSAR BASININDA KARŞILIK BULDU
Covid-19 salgını nedeniylesık sık duyduğumuz evdekal çağrısına Afyonkarahisar Basını da tam destek verdi.
MAGAZİN Haberi


Salgın nedeniyle uzmanların evde kalın çağrısı yaptığı bu günlerde Afyonkarahisar'ın basın mensupları kendi aralarında başlattıkları mutfak temalı evde kalın videolarıyla çığ bibi büyüyor.

İlk olarak ilimizde bir dönem sektörün önemli isimlerinden bir tanesi olan Mejnun Sancak tarafından başlatılan ve ilimize özgü lezzetlerden olan bükme yaparken bir video çekmiş ve sosyal medyada paylaşmıştı. Ardından Gazeteci Yasin Köksal'ın evdekal hastaghi ile mutfakta yemek yaparken bir fotoğraf paylaşmış ve bu  paylaşımının altına Gazeteci Satılmış Akkaş dolma sararken bir fotoğraf iliştirmişti. Akımın büyümesi üzerine İmtiyaz Sahibimiz Ali Küçükkartal'da evdekal hastaghi ile bir video paylaşarak bu konuda Gazeteci Hayati Kanat'a pası atmıştı. Hayati Kanat ise nane limon paylaşımıyla akımı sürdürmüştü. En son Gazeteci Mehmet Abdioğulları da evde kal temasıyla mutfakta bir video çekerek bu akıma desteğini vererek akımı başlatanlara teşekkür etti. 

Bu paylaşımlar Afyonkarahisar'ın basın camiasının moralini yüksek tuttuğunu ve uzmanların önerilerini dikkate aldığını gösterdi.

Kaynak: (GHA) - GÜNDEM HABER AJANSI Editör: Gizem AKTAŞ
 
Etiketler: #EvdeKalTürkiye, AFYONKARAHİSAR, BASININDA, KARŞILIK, BULDU,
Haber Videosu
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Anketler
Haber sitemize nereden ulaştınız?
Arşiv
Haber Yazılımı