Haber Detayı
21 Şubat 2020 - Cuma 01:11 Bu haber 376 kez okundu
 
SERTESER'e TAM NOT
Gündem Haberi


queen grubu ile ilgili görsel sonucu

 

 

 

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

'We are the champions, my friends
And we'll keep on fighting til the end
We are the champions
We are the champions
No time for losers
'Cause we are the champions of the world'

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

'Biz şampiyonlarız, dostlarım

Ve sonuna kadar savaşmaya devam edeceğiz

Biz şampiyonlarız

Biz şampiyonlarız

Kaybedenler için vaktimiz yok

Çünkü biz dünya şampiyonlarıyız'

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Her insan Quenn’in bu parçasını en az bir kez dinlemiştir. Kulak aşinalığımız olan yabancı parçalardan bir tanesi… Ege İhracatçılar Birliğine de bu parça yaraşır diye düşündüm… 

 

Geçmiş yazılarımı karıştırdığımda Ege İhracatçı Birliği Ödül Töreni için bir yazı yazmış ve Afyon Ticaret ve Sanayi Odasını bu programda göremediğimiz için eleştirilerimizi satırlarımıza taşımıştık.

eib logo ile ilgili görsel sonucu

Doğruya doğru, yanlışa yanlış diyebilmek bir gazetecinin göz önünde bulundurması gereken önemli bir erdemdir.

 

Sırf eleştiri yapmak ya da bir başka deyişle nefis tatmini için eleştiri yapmadığımızı bilmeniz için bu yazıyı kaleme almaya kendimi mecbur hissettiğimi bilmenizi isterim. En azından objektifliğe aç bir medya beklentisi içinde olan siz değerli okuyucularımızın her şeyi nü tarzda bilmeye hakkı olduğu kanaatindeyim.

 

Halk arasında bilinen adıyla ‘Yiğidi öldür hakkını ver’ sözü adaleti ve eşit paydaşlığı anlatan güzel bir söylemdir. Buna istinaden Ege İhracatçılar Birliği’nin ödül töreninde olması gerektiği gibi Hüsnü Serteser’i protokol koltuğunda görmek bizlere mutluluk verdi. ATSO gibi bir kurumun böyle güzel bir organizasyonda olmaması şehrin toplumsal beklentileri adına farklı olumsuz durumlara neden olabilirdi.

 

Akrones Hotel’de gerçekleşen gecede, ATSO Başkanı Hüsnü Serteser’in ev sahipliği yaparcasına töreni benimsediğini tüm salon fazlasıyla hissetti. Geçen sefer katılım sağlamamasına rağmen hata yapan bir futbolcu misali hem hatayı telafi etti hem de takımı öne geçirecek golü kaydetti.

 

 

 

 

ÖDÜL TÖRENİ ve ORGANİZASYON

Ödül töreni ve organizasyon hakkında çok fazla söylenecek bir şey yoktu.

Üzerinde iyi çalışılmış her detayı tek tek düşünülmüş ve Afyonkarahisar adına onur vericiydi. Organizasyonda emeği geçen herkesin Afyonkarahisar’ın gelişimi adına çok güzel işler yaptığını ve bu çizgide yapmaya devam edeceğini görebiliyoruz. Ödül töreninde, ödüle layık görülen her firma, her iş adamı Afyonkarahisar’ın ticari hayatı adına çok önemli. Her yaptığı işte bu şehrin ve bu aziz milletin bekasını düşünen her iş adamına ne kadar teşekkür etsek azdır.

 

 

Kaynak: (GHA) - GÜNDEM HABER AJANSI Editör: Ali KÜÇÜKKARTAL
 
Etiketler: SERTESER'e, , TAM, NOT,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Anketler
Haber sitemize nereden ulaştınız?
Arşiv
Haber Yazılımı