Haber Detayı
21 Nisan 2020 - Salı 01:58 Bu haber 383 kez okundu
 
KÖKSAL FARK YARATIYOR
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal Koronavirüs Salgını nedeniyle zor durumda olan ihtiyaç sahiplerini unutmadı.
Gündem Haberi


Seçildiği günden bu yana Afyonkarahisar'dan kopmayan ve hedeflediği her şeyi bir bir gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Burcu Köksal Koronavirüs salgını nedeniyle zor durumda olan ihtiyaç sahiplerine bir bir ulaşarak gecesini gündüzüne katmaya devam ediyor. 

Başarılı grafiği, yerinde muhalefeti ve Afyonkarahisar'da iktidar partisinin il teşkilatının bir türlü yapamadığı yerel basına adaletli yaklaşımı nedeniyle tüm Afyonkarahisar'ın sempatisini kazanan Milletvekili Burcu Köksal öncülüğünde dağıttığı yardımlarla ilgili çok ince bir satır arası dikkatimizi çekti. 

Dağıttığı yardımların ürünlerini zincir markalar yerine ilimize katkı sunmak adına yerel esnaftan tedarik ettiği ortaya çıkan Köksal'ı bu ince ve zarif davranışından dolayı kutluyoruz.

Kimseyi Ayrıştırmıyor

Ak Parti İl Teşkilatının ve vekillerinin aksine yerelde hiç bir basın mensubunu ötekileştirmeyen ve eşit mesafede davranan Köksal, Afyonkarahisar da bu yüzden çok seviliyor.

Kaynak: (GHA) - GÜNDEM HABER AJANSI Editör: Ali KÜÇÜKKARTAL
 
Etiketler: KÖKSAL, FARK, YARATIYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Anketler
Haber sitemize nereden ulaştınız?
Arşiv
Haber Yazılımı