Haber Detayı
12 Temmuz 2020 - Pazar 15:17 Bu haber 5498 kez okundu
 
KAYACAN SEN NE İŞE YARARSIN?
Parti içerisinde trenden inip binmesiyle meşhur olan Bay Fatih Kayacan'ın bir kaç sene boyunca Bolvadin'e bir tek çivi çakmayacağını hizmet bekleyen ilçe halkına ifade ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü.
İlçeler Haberi


Yıllardır siyasi çekişmeler yüzünden hizmet alamamış Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde Fatih Kayacan ile ilgili hergün yeni bir iddia ortaya çıkıyor.

Vatandaşlar Bolvadin'in en tartışmalı Belediye Başkanı olarak tarihe geçen Fatih Kayacan'ın idaresinde ki Bolvadin ilçesinin bu durumu haketmediğini düşünürken Kayacan'ın hizmet istemek için giden vatandaşlara bir kaç sen boyunca çivi çakmayacağım dediği iddia ediliyor. İddialar doğruysa teşkilat ile Kayacan arasında ki hesaplaşmanın henüz sona ermediği anlaşılıyor.

Pek çok Bolvadinli vatandaşın 'Kayacan sen o koltukta ne iş yapıyorsun' şeklinde sitemde bulundukları da ifade edildi.

 

İLÇE MEZBELELİK DURUMDA

Gelen ihbarlar üzerine muhabirlerimizin incelemelerde bulunduğu Bolvadin'de yolların köy yollarından farksız olduğunu ve ilçenin merkez noktalarında muhtelif yerlerde moloz yığıntıları ve yıkılmaya yüz tutmuş tehlike arz eden binalar olduğunu tespit ettik. Tüm bunlara rağmen Bolvadin Belediyesinin harekete geçmemesi ise ilçe halkını cezalandırdıkları şeklinde yorumlandı.

İşte Bay Fatih Kayacan yönetiminde ki Bolvadin'den ortaçağdan kalma görüntüler...

 

Çarşı Meydanı

 

 

 

Mezarlık Yolu

 

 

 

 

Bekirağa Caddesi

 

 

 

 

 

İkiler Kavşağı

 

 

 

 

Bekirağa Caddesi 2

 

 

 

 

 

Kültür Sitesi 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KORKUDAN KİMSE DİLE GETİREMİYOR

Kendisini eleştirebilen basın mensubunun bir elin parmaklarını geçmediği ve pek çok vatandaşın zarar görürüz endişesiyle konuşmak istemediği Bolvadin'de iddialar bunlarla da sınırlı değil.

Özellikle tarihi anlamda henüz keşfedilmemiş kapalı bir kutu olan Bolvadin İlçesinde geçmiş dönemlerden kalma zengin yeraltı odaları olabileceği ifade edilirken Fatih Kayacan'ın "Kentsel Yenileme" adı altında yeraltı şehirleriyle ilgili  giriş lkapısı aradığı iddia edildi. İddianın devamında Kayacan'ın yurt içi ve dışında derin bağlantıları olduğu bu bağlantıları kullanarak pek çok yerden tarihi değeri olan eserler hakkında bilgi sahibi olduğu ifade edildi.

Kamuoyu adına hakkında bu tür iddialar olan bir başkanın onca yapılan habere rağmen cevap hakkını kullanmamış olmasının da son derece düşündürücü bir durum olduğu ifade edildi.

 

Kaynak: (GHA) - GÜNDEM HABER AJANSI Editör: Ali KÜÇÜKKARTAL
 
Etiketler: KAYACAN, SEN, NE, İŞE, YARARSIN?,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Anketler
Haber sitemize nereden ulaştınız?
Arşiv
Haber Yazılımı