Haber Detayı
10 Temmuz 2020 - Cuma 21:14 Bu haber 3000 kez okundu
 
KAYACAN'dan SÜLALESİNE İLTİMAS...
Hakkında ki iddialar yüzünden Bolvadin'in en tartışmalı Belediye Başkanlarından biri haline gelen ve fanatiklerinin sürekli olarak muhalif grupları barbarca tehdit ettiği iddia edilen Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan babasının durduğu evin önünü özel olarak asfaltlattığı ve temizlettiği ifade edildi.
İlçeler Haberi


Hakkında daha önce pek çok iddia çıkan ve Bolvadin'in en tartışmalı başkanı olan canı sıkıldığında partiden istifa edip canı sıkıldığında yeniden partiye giren Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan'ın kendi sülalesine ait olan evlerin önünü özel olarak temizlettiği ve en küçük bir yıpranma söz konusu olduğunda belediyeye ait bütün olanakları seferber ettiği bunun dışında ilçenin dökülen yolları ve sokaklarını mali kaynağımız kısıtlı ya da israf bahaneleriyle yapmadığı iddiası üzerine Gündem03 muıhabirlerimiz ilçeye giderek bir takım incelemelerde bulundu.

Muhabirlerimizin incelemesi sonucu pek çok muhtelif yolun çok sık kullanılmasına rağmen oyuk ve çukurlardan oluştuğu ancak Babası Mehmet Kayacan'a ait evin önünün son derece bakımlı ve temiz olduğu gözlendi. 

 

 

Bağımsız olduğu dönemde "bağımsızlık" statüsünün arkasına saklanarak izmet yapamadığı iddia edilen tartışmalı Başkan Fatih Kayacan'ın aylar öncesinde Ak Parti'ye geçmesine rağmen yaptığı en büyük icraatin mahalle sokak isimlerini değiştirmekten öteye gitmediği kaydedildi. 

Garip bir şekilde müteahhitliğe özenen başkan Kayacan'ın alaksaız yerleri çevre düzenlemesi adı altında kazdırdığı da bir başka iddia olarak tarafımıza ifade edildi.

Fatih Kayacan'ın özellikle kaplıca bölgesi başta olmak üzere tarihi yerlere olan merakı ise ayrı bir iddia konusu.

İlerleyen süreçte kaplıca başta olmak üzere Bolvadin Belediyesi Fatih Kayacan'ın çeşitli düzenleme bahaneleriyle nerelerde çalışma yaptırdığı ve bu yerlerin tarihi değerlerini gözler önüne sereceğiz.

 

Kaynak: (GHA) - GÜNDEM HABER AJANSI Editör: Ali KÜÇÜKKARTAL
 
Etiketler: KAYACAN'dan, SÜLALESİNE, İLTİMAS...,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Anketler
Haber sitemize nereden ulaştınız?
Arşiv
Haber Yazılımı