Haber Detayı
30 Eylül 2020 - Çarşamba 16:37 Bu haber 297 kez okundu
 
İLK TEBRİK HEMŞERİDEN
Hüseyin Sezen'in istifası sonrası Ak Parti Genel Merkezinin atamasıyla İl başkanlığı koltuğuna oturan Hüseyin ceylan Uluçay'ı ilk tebrik eden hemşerisi Afyonkarahisar Mebusu Veysel Eroğlu oldu.
Siyaset Haberi


Ak Parti Afyonkarahisar Mebusu Veysel Eroğlu bir mesaj yayınladı. İşte o kutlama mesajı;

​Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın tensipleriyle AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığına vazifelendirilen Sayın Hüseyin Ceylan ULUÇAY'ı tebrik ediyor, çalışmalarında üstün muvaffakiyetler diliyorum.

​Milletin partisi AK Parti’nin temelleri, 19 yıl önce 14 Ağustos 2001 tarihinde Afyonkarahisar’da atılmıştır ve bu durumun Afyonkarahisar’a önemli bir vazife ve misyon yüklemiştir.

​AK Parti’nin asıl kurucusu da sahibi de milletimizdir. AK Parti, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 19 yıldır girmiş olduğu bütün seçimlerden başarıyla çıkmıştır. Partimizin Afyonkarahisar’da kurulmuş olması bizlere ayrı bir gurur ve mes’uliyet yüklemiştir. Allah’a şükür Afyonkarahisar seçimlerdeki başarısıyla bu mes’uliyetini hakkıyla yerine getirmiştir.

“Afyonkarahisar, AK Parti’nin Ege ve Marmara Bölgesinin En Başarılı İli”

​Her seçimde olduğu gibi AK Parti Afyonkarahisar’da rekor kırarak 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçiminden de alnının akıyla çıkmıştır. AK Parti Afyonkarahisar’da 59 belediyenin 35’ini kazanarak büyük bir rekora imza atmıştır. Yani her 3 kişiden 2’si partimize oy vermiştir. Cumhur İttifakı ise 59 belediyeden 54’ünü yani belediyelerin %92’sini kazanarak muazzam bir başarı kazanmış ve diğer ittifakı hezimete uğratmıştır. Afyonkarahisar, Ege ve Marmara Bölgesinde alınan oy oranı ve kazanılan belediye sayısıyla en başarılı il olmuştur.

AK Partimiz inşallah bu aşk ve inanç ile gönüller kazanarak 2023 Seçimleri için çalışacak ve Allah’ın izniyle bundan önceki 15 seçimde olduğu gibi yine seçimleri kazanacaktır.

Kaynak: (GHA) - GÜNDEM HABER AJANSI Editör: Ali KÜÇÜKKARTAL
 
Etiketler: İLK, TEBRİK, HEMŞERİDEN,
Haber Videosu
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Anketler
Haber sitemize nereden ulaştınız?
Arşiv
Haber Yazılımı