Haber Detayı
12 Kasım 2019 - Salı 23:20 Bu haber 1597 kez okundu
 
HÜSEYİN SEZEN DEVRİ BİTİYOR MU..!
Yakın zamanda gerçekleşecek olan Ak Parti kongreleri öncesi genel merkez tarafından 51 il başkanının istifasının isteneceği ifade edildi.
ÖZEL HABER Haberi


Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sık sık kullandığı ‘metal yorgunluğu’ ve ‘yenilenme’ terimleri yakın zamanda yapılacak kongrelerde kendini göstereceğe benziyor.

Afyonkarahisar Ak Parti İl Başkanlığının da bu listede yer aldığı ifade edildi. Yakın zamanda Fetö ile bağlantısı olduğu şüphesi adli makamlara taşınan Megabirlik Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey ile muhabirlerimize yakalanan Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen’in de istifasının isteneceği iddia ediliyor.

Ak parti Genel Merkezinde büyük yankı uyandıran Güzbey-Sezen ilişkisinin derinliği bilinmezken kongre sürecine bu durumun nasıl etki edeceği merakla beklenmekte.

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 15 Temmuz sonrasında Fetö ile mücadele edileceğini belirtirken Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen’in Fetö ile bağlantısı adli makamlara taşınan kişilerle kafe köşelerinde toplanmasına kamuoyunca anlam verilemiyor.

Kaynak: (GHA) - GÜNDEM HABER AJANSI Editör: Ali KÜÇÜKKARTAL
 
Etiketler: HÜSEYİN, SEZEN, DEVRİ, BİTİYOR, MU..!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Anketler
Haber sitemize nereden ulaştınız?
Arşiv
Haber Yazılımı