Haber Detayı
28 Eylül 2020 - Pazartesi 15:48 Bu haber 110 kez okundu
 
ÇİÇEĞİ BURNUNDA BAŞKAN EMRE ÖZTÜRK'ten İlk Basın Açıklaması
Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı'nın istifası sonrası çiçeği burnunda Başkan Emre Öztürk bir basın açıklaması düzenledi.
Gündem Haberi


28 Eylül 2020 Basın Açıklamamız;

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneğinde düzenlenen basın açıklamasında yeni Başkan Emre Öztürk kendisini tanıtarak toplantıya başladı.

Eski Başkan İsmail Kumartaşlı'nın neden görevi buıraktığını da açıklayan Başkan Öztürk'ün basın açıklaması şöyle;

Sayın basın mensupları, eli öpülesi şehit annelerim, babalarım, şehitlerimizin saygı değer eşleri ve şehitlerimizin bizlere emaneti olan evlatlarımız ve silah arkadaşlarım,kardeşlerim, ağabeylerim;

Ben Gazi Emre Öztürk.

 20 Şubat 1988 tarihinde Afyonkarahisar merkezde doğdum, büyüdüm evli ve 2 çocuk babasıyım.

Sizlerinde bildiği üzere 24 ağustos 2020 tarihinde eski dernek başkanı İsmail Kumartaşlı sağlık sebeplerinden dolayı istifa etmiştir. Kendisine derneğimize bu güne kadar yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Dernek yönetimimizin 24 ağustos 2020 tarih - 10 numaralı yönetim kurulumuzun oy birliği kararı ve genel merkezimizin tensipleri ile Türkiye harp malulü şehit dul ve yetimleri derneği Afyonkarahisar şube başkanlığına seçilmiş bulunmaktayım. Bundan sonraki süreçte 7 gün 24 saat beden ve akıl gücümün el verdiği sürece daima şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin, gazi yakınlarımın iş ve işlemlerini yapacağımı, daima hizmetlerinde olacağımı bilmenizi isterim. Derneğimizin bundan sonraki süreçte herhangi bir siyasi parti ile bir bağlantısı söz konusu değildir ve olmayacaktır. çünkü bizim derneğimiz siyaset üstü bir dernektir. Derneğimizin kapısı hdp hariç tüm herkese açıktır.

Ayrıca bizler için buraya kadar gelen tüm basın mensuplarına ayrıca teşekkür ediyorum.

Ben bu duygu ve düşüncelerle hepinize en kalbi şükranlarımı sunuyorum.

Başkan Emre Öztürk

Kaynak: (GHA) - GÜNDEM HABER AJANSI Editör: Ali KÜÇÜKKARTAL
 
Etiketler: ÇİÇEĞİ, BURNUNDA, BAŞKAN, EMRE, ÖZTÜRK'ten, İlk, Basın, Açıklaması,
Haber Videosu
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Anketler
Haber sitemize nereden ulaştınız?
Arşiv
Haber Yazılımı