Haber Detayı
02 Haziran 2020 - Salı 13:10 Bu haber 112 kez okundu
 
CHICKY TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR
Afyonkarahisar'ın alanında en istikrarlı işletmelerinden birisi olan Chicky salgın sonrasında bile müşterilerinin güvenliği için tedbiri elden bırakmıyor.
Gündem Haberi


Afyonkarahisar'da uzun yıllar hizmet veren ve açıldığı ilk günden bu zamana kadar Afyonkarahisarlıların en çok tercih ettiği gıda işletmelerinden bir tanesi olan Chicky salgının etkisini kaybetmeye başladığı bu günlerde son derece titiz bir şekilde tedbiri elden bırakmıyor.

Gerek menü zenginliği gerekse güler yüzlü hizmetin buluştuğu nokta olan Chicky işletmesi maske, sosyal mesafe ve önlem anlamında tüm Afyonkarahisar'a örnek olmaya devam ediyor.

İşletme ortaklarından Başarılı iş insanı Levent Başaran'ın Gündem03 mikrofonlarına özel olarak yaptığı açıklamada "Covid-19 öncesinde ve sonrasında müşterilerimizin sloganımızda da belirttiğimiz üzere "Güvenli" bir şekilde hizmet almasını sağlamak için tüm personelimiz azami gayret sarf etmektedir. Chicky olarak bizler en başından beri hep bunu vurguladık ve urgulamaya devam edeceğiz. Gönül rahatlığıyla Afyonkarahisarlı vatandaşlarımız bizleri tercih edebilirler" şeklinde konuştu.,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (GHA) - GÜNDEM HABER AJANSI Editör: Ali KÜÇÜKKARTAL
 
Etiketler: CHICKY, TEDBİRİ, ELDEN, BIRAKMIYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Anketler
Haber sitemize nereden ulaştınız?
Arşiv
Haber Yazılımı