Haber Detayı
08 Mayıs 2020 - Cuma 21:59 Bu haber 282 kez okundu
 
'CANLAR' UNUTULMADI
Afyonkarahisar'ın alanında en aşarılı ve en aktif derneklerinden bir tanesi olan ve ygulamalarıyla takdir toplayan Afyonkarahisar Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği karantina günlerinde sokakta yiyecek bulmakta zorlanan hayvanlar için kilolarca mama dağıttı.
Yaşam Haberi


Afyonkarahisar hayvanları koruma ve yaşatma derneği afhayko bu zor zamanlar da sokak hayvanlarını yine unutmadı.

Haytap ve afhayko iş birliği ile yapılan anlaşma ile bağış gelen 500 kg mama kentimiz de bulunan belirli noktalar da ki sokak hayvanları için dernek başkanı Ramazan Keskin ve gönüllüler aracılığı ile dağıtılmaya başlandı.

Dernek başkanı keskin yaptığı açıklama da bu zor süreçte insanlar kadar hayvanlar da zor durumdalar gerek insanların sokaklar da olamaması gerek belli yerlerin kapalı olması nedeni ile sokakta bulunan hayvanların yiyecek bulmasının zorlaştığını ve bu nedenle de daha duyarlı olmamız gerektiğini belirtti.

Uzun zamandır sokak hayvanlarının tedavi barınma ve beslenmesi için çaba sarf eden afhayko bu zamanda sizin aracalığınız ile sokakta ki dostlara yardım etmeye devam ediyor ve edeceğini belirten keskin sizlerden de bağış konusun da destek beklediklerini belirtti.

Mama desteği sağlamak isteyen vatandaşlarımız için irtibat :   Ramazan Keskin 0 546 772 18 81

Kaynak: (GHA) - GÜNDEM HABER AJANSI Editör: Ali KÜÇÜKKARTAL
 
Etiketler: , 'CANLAR', UNUTULMADI,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Anketler
Haber sitemize nereden ulaştınız?
Arşiv
Haber Yazılımı