Haber Detayı
05 Ocak 2020 - Pazar 00:28 Bu haber 816 kez okundu
 
BEKÇİLİK MÜLAKATINI GEÇEMEDİ FATURAYI SİYASİLERE KESTİ..!
Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde ikamet eden Nail Karagüven isimli şahıs, peşpeşe girdiği gardiyanlık ve bekçilik mülakatlarında ki başarısızlığını siyasilere fatura etti.
Gündem Haberi


Sosyal medya hesabından herkese açık bir şekilde canlı yayın açarak girdiği mülakatları anlatmaya başlayan Nail Karagüven isimli şahıs gardiyan ve bekçi olamamasına neden olarak Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen’i Ak Parti Bolvadin İlçe Başkanı Ömer Dayı’yı ve milletvekillerini gösterdi. Gardiyanlık ve bekçilik alımlarıyla ilgili bakanlıkların belli şartlar çerçevesinde alım yapması belli çevrelerce Nail Karagüven isimli şahsın provakasyon yaptığı iddialarına neden oldu.

 

Beddua Seansı

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayında arka arkaya beddua etmeye başlayan Nail Karagüven uzun zamandır işsiz olduğunu evine ekmek götüremediğini ifade ederken şahsın bu durumdan kaynaklı bunalımda olduğu da iddia edildi.

 

Torpil Mi İstedi?

Yaptığımız derin araştırmalar sonucu ilçede ülkücü kimliğiyle tanınan şahsın mülakat öncesinde yetersiz olduğu için Ak Parti İl başkanlığından torpil talebinde bulunduğu yapılmayınca da böyle bir yola başvurduğu iddia edildi.

Şahıs ayrıca yaptığı canlı yayınla ‘Bugün geldiğimiz noktada Ankara’da dayısı olanların öne geçtiğini adımızın çizildiğini adımızın başarısız olarak yazıldığını gördük’ cümlesiyle adeta devlete meydan okudu. Birbirinden aşağılayıcı ifadelerle yayına devam eden Nail Karagüven ‘Kin girdi, nefret girdi bu saatten sonra’ demesi ilgili kişileri tehdit ettiği iddialarına neden oldu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: BEKÇİLİK, MÜLAKATINI, GEÇEMEDİ, FATURAYI, SİYASİLERE, KESTİ..!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Anketler
Haber sitemize nereden ulaştınız?
Arşiv
Haber Yazılımı