Haber Detayı
11 Kasım 2019 - Pazartesi 22:19 Bu haber 3133 kez okundu
 
BASINA ÇİRKİN SALDIRI..!
Fetö ile bağlantısı araştırılan Megabirlik Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey ile Afyonkarahisar Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen bir araya geldi.
ÖZEL HABER Haberi


Afyonkarahisar Ak Parti il Başkanı Hüseyin Sezen ile Fetö ile yakın teması araştırılan Megabirlik Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey önceki gün gözlerden uzak bir kafede buluştular.

Yeni Parti kurma hazırlığında olan Ahmet Davutoğlu’nun yakın akrabası Mehmet Emin Güzbey ile kafe de ne konuştukları bilinmeyen ve yakın zamanda kongreye gidecek olan Afyonkarahisar Ak Parti  İl Başkanı Hüseyin Sezen’in görevden alınacağına neredeyse kesin gözüyle bakıldığı iddia edildi.

Başka bir iddiaya göre Hüseyin Sezen’in Mehmet Emin Güzbey ile Ahmet Davutoğlu’nun yeni partisine yeşil ışık yaktıkları ifade edildi.

Muhabirlerimiz fark ettikten sonra basın mensubu bir arkadaşımızın elinden görüntüleri almak isteyen Sezen ve Güzbey muhabiri tartaklayarak fotoğraf makinesine de zarar verdi. En Galiz küfürlerin ve tehditlerin havada uçuştuğu olay sonrasında neye uğradığını şaşıran Gündem03 muhabiri hiç beklemediği şekilde saldırıya uğradığını iddia etti.

Görüntülenmekten son derece rahatsız olan ikili muhabiri tartaklamakla da kalmayarak tehditler savurdukları da iddia edildi.

Basına yapılan bu menfur saldırıyı kesinlikle onaylamıyor İl başkanı Hüseyin Sezen ve Megabirlik Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’i camiamız adına kınıyoruz.

Kaynak: (GHA) - GÜNDEM HABER AJANSI Editör: Ali KÜÇÜKKARTAL
 
Etiketler: BASINA, ÇİRKİN, SALDIRI..!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Anketler
Haber sitemize nereden ulaştınız?
Arşiv
Haber Yazılımı